14 Temmuz 2009 Salı

Ulm 1846-Fenerbahçe Geniş Özet14.07.2009 Ulm 1846-Fenerbahçe*Emre'nin yükünü hafifletecek bir transferle bu sene, bireysel performansı çok üst düzeye çıkabilir.
*Garip bir zenginlik var: 30 pasla da gol bulabilirler(4-0 lık Galatasaray maçı) mükemmel bir uzun pasla da gole yakın duruyorlar.
*Göbekten kanatlara diyagonal paslar neredeyse hatasız. Kanattan kanada atılan pek top yok.
*Uğur Boral'ın pozisyonuna ya Uğur'a nazaran hücumda daha verimli adam ya da kendi aksine cebinde sadece "one way ticket" olmayan biri transfer edilebilir. (Maç sonunda "İyi oynadık galiba" diyen birine de hangi maçtaydın demekten başka bir lafım yok. Galiba ne demek yahu sen oynadın maçta, hipermetrop musun?)
*Bilica varken Lucio'ya ne gerek var. Orhan Ayhan tabiriyle iki tane defans adamının radyodan zihne yansıması "çalımlar, çalımlar, çalımlar..." şeklinde olabilir(olur da "belkiyle" pay bırakalım) Defans adamı dizi çalımlarla niye dripling yapar. Zaten fantazilerimden biri Servet vs. Lucio "Hangisi daha hatasız dripling yapacak". Fena yakarlar bir gün...
*Alex sahadan kedi geçse çarptırıp muhtemelen ona da asist yapacak.
*Niye bu maçlar Türkiye-İsviçre maç sonu gibi bitiyor. Yanlış görmediysem bir futbolcuya çelme takıldı...
*Maç videosunun geniş özetini çıkarmak "gol olur" laflarının başarı yüzdesini ikiye katlıyor. Tabii ki "ultra defansif" takımların maçlarını yorumlayıp ününüze leke sürmeyin!

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails