5 Temmuz 2009 Pazar

Yemleme

Günün haberi Fanatik'ten geliyor. Normal olarak bu haber gazetede niye yer alır diyebilirsiniz ve kale almazsınız.Haberimiz burada isterseniz okuyabilirsiniz. Özetini çıkartalım...

Habere göre çift kale maç öncesi Mustafa Denizli takımları kurmak için antrenman yeleklerini Fabian Ernst'e veriyor. Ernst de kendi dahil 10(?) kişilik kadrosunu oluşturuyor. (Takımda yerliler yabancılar ayrıldı gibi bir sonıç çıkartymayın)

Yapılan uygulamanın bilinçli olduğunu düşünürsek Mustafa Denizli'ye saygımız artar. Tabii ki bazı hocalar da bunu denemiştir ama neden yaptıklarıyla alakadar fikir yürütelim.

1-Anlık takım içi dengeleri öğrenmek istemeniz size bu uygulamayı yaptırabilir. Ortalığı bir güzel yemlersiniz.
2-Takım içi dengelerden habersizsinizdir. Bu seçenek Mustafa Denzili için geçerli değildir(aksini düşünmek bile istemem) ama yurt dışından gelen bir teknik adamla ilgili neden böyle bir habere rast gelmedim.İstihbarat yetenekleriniz kısıtlıysa mükemmel bir şans elde edebilirsiniz.
3-Futbolcunuzla hangi düzlemde olduğunuzu anlayabilirsiniz.
4-Biz de o futbolcunun teknik adamlık kariyerliğiyle alakadar ufak da olsa ön bilgi elde ederiz.

Mustafa Denizli, Gökhan Zan konusunda yönetime kalması yönünde rapor verdim açıklamasıyla ve imza törenindeki Delgado kaptanlığına dair soruyu gülümseyerek karşılamasıyla hata yapmıştır diyebilirim ama haberde yer alan yemleme olayından ötürü zekasının seviyesi konusunda şüphem kalmamıştır.

Yemleme: Bir kimseyi elde edecek, kandıracak biçimde davranma

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails