6 Mayıs 2010 Perşembe

Yuh be!

Kırmızılı cümle artık beynimden damar fışkırtıyor...

Beşiktaş, bonservisi elinde bulunan 11 yabancı futbolcunun tam 9'unu elden çıkarmaya karar verdi.

Siyah-Beyazlıların sadece Ernst ve Ferrari'yi kadroda tutmayı planladığı, diğer oyuncular içinse uluslararası menajerlere yetki verdiği öğrenildi.

Beşiktaş'ın yollarını ayırmak istediği yabancı futbolcuların listesi şöyle: Delgado, Tabata, Tello, Fink, Bobo, Holosko, Sivok, Zapotocny (Bursa'da kiralık), Schildenfeld (S. Graz'da kiralık)

Siyah-Beyazlıların listeyi gönderirken, Sivok ve Holosko'nun isimlerinin yanına "Dünya Kupası finallerinde oynayacak" diye not yazdıkları da belirtildi.

Beşiktaş'ın bir süredir peşinden koştuğu ve görüşmelere başladığını resmen açıkladığı Ricardo Quresma transferine son noktayı koymak için harekete geçtiği de bildirildi.

Başkan Yıldırım Demirören ile birlikte yöneticiler Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'nun İtalya'ya gittikleri ifade edildi. Yöneticilerin, İnter kulübüyle bonservis pazarlığı yapacakları öğrenildi.

ligtv.com.tr

Sivok'un ne işi var!..

2 yorum:

Melih_bjk_151 dedi ki...

Ağabey, Sivok'u gönderirler tabi. İyi oyuncuların kaderi bu.:) Beşiktaş da bu oyuncuların değerini bilmeyen bir takım konumunda. Yıldırım Efendi sağolsun. Ne diyelim?

Levent Kömürkara dedi ki...

Ondan ziyade Çek Cumhuriyeti, Dünya Kupası'nda yok.

Related Posts with Thumbnails